Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  buchaLL : (21 lipiec 2019 - 09:51 )

Przerwa techniczna. Trwa aktualizacja do wersji vBulletin 5 :ph34r:

@  sasha : (21 lipiec 2019 - 09:39 )

co z tnet?

@  DenZ : (19 lipiec 2019 - 08:03 )

W Poniedziałek forum bedzie chwilowo offline w celu optymalizacji skryptu.

@  Hibo : (19 lipiec 2019 - 08:53 )

Zapraszam do swojego tematu w dziale Zespoły. Może ktoś będzie zainteresowany, na tę chwilę jedyną osobą jest @Lucky Luke

@  buchaLL : (17 lipiec 2019 - 11:24 )

^^

@  Venuto : (16 lipiec 2019 - 09:32 )

łee dla dupy pozbyłeś się postaci xD Szacun :D

@  buchaLL : (16 lipiec 2019 - 07:10 )

musiałem się pozbyć, szkoda czasu

@  buchaLL : (16 lipiec 2019 - 07:10 )

odkąd jest dziewczyna to jest inaczej :D

@  Venuto : (16 lipiec 2019 - 04:48 )

ja grałem jakieś pół roku temu i miałem 100ek i sprzedałem tak samo :D ale wracam i gram ED - Secura i MS,ek - Antica

@  Venuto : (16 lipiec 2019 - 04:48 )

Czemu przestałeś grać?

@  buchaLL : (16 lipiec 2019 - 03:34 )

zostało mi jeszcze 50kk do sprzedaniaaaa

@  buchaLL : (16 lipiec 2019 - 03:34 )

ja od miesiąca juz nie gram, 500ed poszedł na allegro :D

@  buchaLL : (16 lipiec 2019 - 03:33 )

No masz rację ; p

@  Venuto : (15 lipiec 2019 - 08:50 )

Tak sobie rozmyślałem nad sensem istnienia Tibii... i doszedłem do wniosku, że RL to najlepszy OTS :D

@  Venuto : (15 lipiec 2019 - 08:50 )

@Lucky Luke w sumie to już wszystkiego się dowiedziałem z tibiopedii lub od ludzi w grze :D

@  Lucky Luke : (15 lipiec 2019 - 11:04 )

@Venuto Co byś chciał wiedzieć?

@  Lucky Luke : (15 lipiec 2019 - 11:03 )

@buchaLL kiedyś to i ja bez reklamy, tzn tylko na tnp była i wbiło 400 osób :)

@  buchaLL : (14 lipiec 2019 - 09:24 )

kiedyś jak odpalałem na kompie xml'a 7.92 bez żadnych zmian to grało u mnie dziennie 30 osób ;D

tylko ta topka się jakoś trzymak

ots'y to wgl zaczęły wymierać

Zdjęcie

[MyAAC] v0.7.10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   GM Koks

GM Koks

Obywatel

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 04:21

Cześć wszystkim!
Mam dobre nowiny!

Dzisiaj z dumą ogłaszam, że wypuszczam prawdopodobnie jeden z najpotężniejszych automatycznych programów do tworzenia kont (AAC).

Ten AAC jest oparty na Gesior, co oznacza, że ​​ma wszystkie funkcje Gesiora, plus kilka innych!

Niektóre ekrany:

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

wszystkie cechy gesior aac, wymienione tutaj (UNNAMED acc. maker 0.3.2 beta for TFS) obsługa TFS 0.2, 0.3, 1.0, 1.2, 1.3, otserv 0.6.3, 0.6.4 i nowszych oparte na gesior, ale większość plików została dramatycznie zaktualizowana, z poprawkami błędów i zmianami kodu bardzo czysta baza łatwa instalacja z automatycznym wykrywaniem większości wartości config.lua ładne adresy z przyjaznymi adresami URL (reguły .htaccess)! dziennik operacji na koncie (pokazuje działania, które zrobiłeś na swoim koncie, na przykład utworzoną postać, kupiony klucz odzyskiwania itp.) kraje konta (flagi krajów) 3 typy podpisów do wyboru system reCAPTCHA google system pamięci podręcznej. większość stron jest przechowywana w pamięci podręcznej w celu szybszego ładowania dzięki potężnemu systemowi wtyczek możesz łatwo dodać funkcjonalność do swojej strony. dodawać motywy, dodawać strony, dodawać cokolwiek! niestandardowe strony. dodawać / modyfikować nowe strony z panelu administracyjnego edytuj graczy z panelu administracyjnego łatwo migrować z Gesior AAC do MyAAC dzięki naszemu niesamowitemu skryptowi instalacyjnemu i więcej! nie wymieniono tutaj.

Jak zainstalować?

Używam Gesior, czy mogę przełączyć się na MyAAC? Tak! Jest to możliwe dzięki naszemu skryptowi instalacyjnemu, który automatycznie wykrywa istniejący schemat bazy danych i aktualizuje go. Po prostu prześlij swój MyAAC do katalogu głównego i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji. Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności! Twoja baza danych zostanie przekonwertowana z Gesior na MyAAC i nic nie stracisz! Tak prosty!

DOWLOAND :

• onaqpaurowa, Allensnina, Davidbip i 1 inna osoba lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych