Skocz do zawartości

OTS.org.pl ~ Open Tibia Forum wykorzystuje pliki cookie. Privacy Policy Przeczytaj więcej informacji. Aby usunąć tę wiadomość, kliknij przycisk po prawej stronie:    I accept the use of cookies

Toggle shoutbox Shoutbox

@  DenZ : (05 grudzień 2019 - 19:29)

siemano

@  Maluch : (05 grudzień 2019 - 15:30)

yo

@  Szaq : (05 grudzień 2019 - 12:58)

yoo

@  buchaLL : (05 grudzień 2019 - 12:56)

Siemaneczko

@  Venuto : (04 grudzień 2019 - 16:45)

Fajnie było by pograć na takim forumowym otsiku ale myślę, że RPG najlepiej by do tego pasowało

@  DenZ : (04 grudzień 2019 - 07:51)

Forum opłacone na 5lat więc luzik a niedługo event z okazji rocznicy

@  Venuto : (03 grudzień 2019 - 20:54)

Mimo wszystko fajnie, że forum nadal jest fajnie kontynuowane, moderatorzy z głową i wgl we trzech coś zdziałacie :P oby tak dalej

@  Venuto : (03 grudzień 2019 - 20:50)

Jeżdżę samochodem tylko nie wiem jakim xD

@  DenZ : (03 grudzień 2019 - 20:45)

chwilowo to mapę robię a co do klienta to jeszcze nie wiem

@  Venuto : (03 grudzień 2019 - 19:58)

pod jaką wersje serwer?

@  DenZ : (02 grudzień 2019 - 21:06)

;o

@  DenZ : (30 listopad 2019 - 19:28)

Powoli ruszają prace nad serwerem dla forum oraz za jakiś czas otworzę sponsoring waszych projektów

@  Maluch : (30 listopad 2019 - 01:07)

Polecam jakiś taki oldscholl :D 7.6 jestem zakochany

@  DenZ : (29 listopad 2019 - 20:33)

zastanawiam się nad postawieniem serwera dla społeczności forum :P tylko nw jaki xD

@  DenZ : (28 listopad 2019 - 22:27)

powoli do celu ;P

@  Maluch : (28 listopad 2019 - 21:02)

Panowie mam nadzieje, że rozruszacie to forum jak tibia.net.pl bo ewidentnie po ich upadku brakuje takiego forum.

@  DenZ : (28 listopad 2019 - 19:04)

Pada śnieg

@  DenZ : (28 listopad 2019 - 16:47)

@  DenZ : (26 listopad 2019 - 09:45)

Spoko ważne że dałeś info :)

@  Hibo : (26 listopad 2019 - 02:28)

Witam, troszkę mnie nie było. Natłok spraw prywatnych.

Zdjęcie

[MyAAC] v0.7.10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   GM Koks

GM Koks

Obywatel

• Użytkownik
  • 16 postów
  • 0 Podziękowało

Napisano 22 kwiecień 2019 - 16:21

Cześć wszystkim!
Mam dobre nowiny!

Dzisiaj z dumą ogłaszam, że wypuszczam prawdopodobnie jeden z najpotężniejszych automatycznych programów do tworzenia kont (AAC).

Ten AAC jest oparty na Gesior, co oznacza, że ​​ma wszystkie funkcje Gesiora, plus kilka innych!

Niektóre ekrany:

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

wszystkie cechy gesior aac, wymienione tutaj (UNNAMED acc. maker 0.3.2 beta for TFS) obsługa TFS 0.2, 0.3, 1.0, 1.2, 1.3, otserv 0.6.3, 0.6.4 i nowszych oparte na gesior, ale większość plików została dramatycznie zaktualizowana, z poprawkami błędów i zmianami kodu bardzo czysta baza łatwa instalacja z automatycznym wykrywaniem większości wartości config.lua ładne adresy z przyjaznymi adresami URL (reguły .htaccess)! dziennik operacji na koncie (pokazuje działania, które zrobiłeś na swoim koncie, na przykład utworzoną postać, kupiony klucz odzyskiwania itp.) kraje konta (flagi krajów) 3 typy podpisów do wyboru system reCAPTCHA google system pamięci podręcznej. większość stron jest przechowywana w pamięci podręcznej w celu szybszego ładowania dzięki potężnemu systemowi wtyczek możesz łatwo dodać funkcjonalność do swojej strony. dodawać motywy, dodawać strony, dodawać cokolwiek! niestandardowe strony. dodawać / modyfikować nowe strony z panelu administracyjnego edytuj graczy z panelu administracyjnego łatwo migrować z Gesior AAC do MyAAC dzięki naszemu niesamowitemu skryptowi instalacyjnemu i więcej! nie wymieniono tutaj.

Jak zainstalować?

Używam Gesior, czy mogę przełączyć się na MyAAC? Tak! Jest to możliwe dzięki naszemu skryptowi instalacyjnemu, który automatycznie wykrywa istniejący schemat bazy danych i aktualizuje go. Po prostu prześlij swój MyAAC do katalogu głównego i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji. Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności! Twoja baza danych zostanie przekonwertowana z Gesior na MyAAC i nic nie stracisz! Tak prosty!

DOWLOAND :

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych