Skocz do zawartości

OTS.org.pl ~ Open Tibia Forum wykorzystuje pliki cookie. Privacy Policy Przeczytaj więcej informacji. Aby usunąć tę wiadomość, kliknij przycisk po prawej stronie:    I accept the use of cookies

Toggle shoutbox Shoutbox

@  DenZ : (18 listopad 2019 - 11:28)

Zapraszamy do brania udziału w konkursie

@  DenZ : (18 listopad 2019 - 11:28)

Yo

@  Szaq : (18 listopad 2019 - 09:26)

Witam

@  Pegu : (17 listopad 2019 - 22:22)

pod 8.6 rl map a nie myslisz ze evo medium lub high exp albo reborrny?

@  Yeetro : (17 listopad 2019 - 16:48)

rl map przyciagnie ci najwieksza liczbe osob

@  Pegu : (17 listopad 2019 - 14:55)

Jak myslicie jaki serwer wypali na 8.6 evo low exp/medium exp/high exp/reborny/rpg czy rl map?

@  DrThc : (17 listopad 2019 - 10:52)

Siemanko Zrobie ots na zamowienie ! :D ;) :P

@  DenZ : (17 listopad 2019 - 09:19)

Witam

@  Amino : (17 listopad 2019 - 00:13)

client 11.57?

@  Amino : (17 listopad 2019 - 00:13)

wie ktos skad o pobiore

@  Pegu : (16 listopad 2019 - 22:56)

Witam wszystkich

@  Yeetro : (16 listopad 2019 - 15:25)

Silnik Anime dla zainteresowanych dodany :)

@  DenZ : (16 listopad 2019 - 14:35)

Taa

@  Amino : (16 listopad 2019 - 11:32)

Z tym mapperem obojętnie jaka wersja/styl?

@  DenZ : (15 listopad 2019 - 19:52)

Dodano kolejne zabezpieczenia przeciw botom :)

@  DenZ : (15 listopad 2019 - 19:24)

https://ots.org.pl/topic/479-konkurs-najlepszy-mapper-40zł/

@  Yeetro : (15 listopad 2019 - 19:16)

No Czesc

@  DenZ : (14 listopad 2019 - 18:33)

Od dzisiaj naszym partnerem zostaję hekko.pl ;)

@  Szaq : (14 listopad 2019 - 12:51)

Siemaneczko

@  DenZ : (13 listopad 2019 - 10:30)

Witam

Zdjęcie

OTS 8.42 Evo Styl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Venuto

Venuto

Obywatel

• Użytkownik
  • 16 postów
  • 0 Podziękowało

Napisano 31 sierpień 2019 - 13:51

Witam :)

Od baaardzo dłuższego czasu pragnę stworzyć OTSa :P i wersja Tibii padła "ostatecznie" na 8.42 Dlaczego nie np. 8.6? bo to jest norma na dzisiejszej scenie otsów. 8.42 zachowuje resztki starego klimatu. Pamiętacie czasy Trias OTS? grało na nim po 600+ graczy o ile dobrze pamiętam i mowa również o starym Orion OTS 8.42 to też jest legenda wśród otsów może i nawet większa niż Trias ;) Są stare silniki na OTlandzie pod 8.42 więc myślę, że jest to realne stworzyć owego otsa. Jak myślicie? 8.42 zagości lepiej niż 8.6? gdzie takich otsów jest troszkę :P a 8.42 praktycznie nie ma.. I tu się nasuwa kolejny mój problem :D jestem kompletnie zielony w C++ i Lua więc potrzebna mi pomoc przy tworzeniu serwera :P ale spokojnie mamy czas, jeżeli jesteś osobą która ma podobne "marzenia" ^^ to zapraszam do komentowania i udzielenia pomocy :P Czołem!

#2 OFFLINE   DenZ

DenZ

Administrator

• Administrator
  • 159 postów
  • 0 Podziękowało
  • GG::13172999
  • LokalizacjaPolska

Napisano 31 sierpień 2019 - 18:01

Nigdy tego nie rozumiałem, co ma klient do liczby graczy i popytu? jeśli projekt jest dobrze wykonany i rozreklamowany to na 7.6 jak i 8.6 będą gracze.

#3 OFFLINE   Venuto

Venuto

Obywatel

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • 0 Podziękowało

Napisano 31 sierpień 2019 - 18:33

Owszem to jest racja ale nie każdy ma ten sam gust np. są real otsy pod 7.6 lub 8.0 i gra po 1000 osób i istnieją góra 2 miesiące. A są zajebiste serwery co istnieją np. 10 lat i gra 10 osób ;/ także nie zawsze to się sprawdza w praktyce :P ale ogólnie nie chodzi mi o jakąś mega ilość graczy. 50-100 graczy to uważam za sukces w dzisiejszych czasach i to jest prawda. Mi chodzi o styl gry a nie o ilość. W 8.42 myślę, że zachował się ostatni przystanek starego stylu, a zarazem początek nowego :D kurde nie wiem jak to wytłumaczyć. Ten kto grał na tych otsach co wymieniłem to zrozumie o co mi chodzi. To jest taka nostalgia.

#4 OFFLINE   Hibo

Hibo

Czeladnik

• Moderator
  • 48 postów
  • 4 Podziękowało
  • LokalizacjaPolska

Napisano 31 sierpień 2019 - 22:44

Owszem to jest racja ale nie każdy ma ten sam gust np. są real otsy pod 7.6 lub 8.0 i gra po 1000 osób i istnieją góra 2 miesiące. A są zajebiste serwery co istnieją np. 10 lat i gra 10 osób ;/ także nie zawsze to się sprawdza w praktyce :P ale ogólnie nie chodzi mi o jakąś mega ilość graczy. 50-100 graczy to uważam za sukces w dzisiejszych czasach i to jest prawda. Mi chodzi o styl gry a nie o ilość. W 8.42 myślę, że zachował się ostatni przystanek starego stylu, a zarazem początek nowego :D kurde nie wiem jak to wytłumaczyć. Ten kto grał na tych otsach co wymieniłem to zrozumie o co mi chodzi. To jest taka nostalgia.

Sam styl gry na owym OTS'ie bez ilości graczy jedyne co ci da to bankruta.

Opłacisz maszynę z kieszeni i Ci się nie zwróci czy ja wiem czy styl jest ważniejszy od ilości, wydaje mi się, że chyba nie.

Jeśli OTS miał 1000 graczy i stał 3 miesiące, na pewno za maszynę się komuś zwróciło i jeszcze był wstanie przedłużyć.

Wiecie jaki jest zawsze klucz sukcesu?
Nie ważne czy jesteś bogaty, czy biedny...
Nie ważne ile zarabiasz, ile masz lat...
Nie ważne, że wzór E=mc2 nic ci nie mówi...
Nie ważne czy chorujesz, czy się starasz...
Nie ważne czy posiadasz wiedzę, czy jesteś jak sandał, suchy i pusty...
Ważne jest to jakie masz plecy i co dzięki nim osiągniesz.

#5 OFFLINE   Venuto

Venuto

Obywatel

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • 0 Podziękowało

Napisano 01 wrzesień 2019 - 13:02

Chciałbym zrobić OTSa ale chyba mi to nie wyjdzie bo nie potrafię się skupić na jednej wersji Tibii :D 8.42 wydawała mi się "najlepsza" już bardziej realne jest zrobienie 8.6 ale kurwa samemu to ja sobie mogę ;/

#6 OFFLINE   Hibo

Hibo

Czeladnik

• Moderator
  • 48 postów
  • 4 Podziękowało
  • LokalizacjaPolska

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:20

Borykasz się z tym samym problem co ja swojego czasu. Co prawda, znalazłem skład "bardziej zrobiłem niż znalazłem". Skład się rozpadł tak samo jak mój serwer :)

Prawda jest taka niestety, że nawet mając czyjąś pomoc czasem i tak nie mamy nic, więc lepiej jest wziąć sprawy w swoje ręce. Zacznij tworzyć, a pomoc której szukasz sama nadejdzie.

Tak samo jak z kobitą, z tym, że nie możesz się skupić na jednej wersji tibii mogę powiedzieć ci tyle, że masz dużo lepiej niż ja.

Ja nie potrafię się skupić na jednej mapie, wersja nie robi mi problemu tylko mapa.

Dzisiaj zacznę projekt, jutro go odrzucę, dlaczego? Wczoraj - (...ale super wyszło), Dzisiaj - (... porażka co to w ogóle jest, przecież to trzeba zmienić).

I zaczyna się dylemat nowej mapy.

#7 OFFLINE   DenZ

DenZ

Administrator

• Administrator
  • 159 postów
  • 0 Podziękowało
  • GG::13172999
  • LokalizacjaPolska

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:26

Widzę że nie tylko ja tak mam z mapą.

#8 OFFLINE   Venuto

Venuto

Obywatel

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • 0 Podziękowało

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:55

Hahaha też tak mam z mapą :D sam nie wiem jaka wersja Tibii bo nie chciałbym zostać samemu później.. Szkoda tworzyć serwer dla ludzi co i tak odejdą ;/ a nie popieram czegoś takiego jak resety co 2-3 miesiące i mieć po 600+ graczy i zarabiać w chuj hajsu bo ja nawet nie mam własnej działalności żeby mieć SMS Shop. Co prawda teraz znowu mam myśli żeby zrobić 7.6 i mieć 25-50 graczy stałych bo to najbardziej realne i w sumie dało by mi największa frajdę na tej wersji. 8.42 chciałem bo mi się przypomina stary dobry Orion OTS :( ale no co kurwa to już nie wróci ;/ mam sentyment do tej gry bo gram w nią od 10+ a to, że dorosłem i mam mniej czasu na grę i chęci to nie może być przeszkodą :D pod 7.6 mam za to gotowy silnik + mapkę YurOTS ale trzeba ją zedytować więc chyba wezmę sprawy w swoje ręce tak jak mówi Hibo :) Co do ekipy to miałem gościa któremu można było "zaufać" na kwotę z dwoma zerami a wyjebał mnie na 50zł xD tak to już jest z ludźmi.. dlatego chyba zlecę komuś zrobienie tego czego ja nie umiem i tyle :P ogólnie to jestem w chuj marudny jak widać no ale.. Wyjebane zrobię ten serwer, nie wiem jak i kiedy ale zrobię :D Dzięki za dobre słowa :P Będę wołał ludzi z tego forum o pomoc a jest garstka i myślę, że mogę liczyć na małą pomoc :) No to koniec marudzenia.

#9 OFFLINE   Hibo

Hibo

Czeladnik

• Moderator
  • 48 postów
  • 4 Podziękowało
  • LokalizacjaPolska

Napisano 02 wrzesień 2019 - 22:33

Do SMS Shop nie potrzebujesz mieć własnej działalności <- to tak na początek

Venuto, a tak z mniejszą ilością słów na k, ch, p, było by bardziej czytelne. Jak chcesz to podbij na PW może coś pomyślimy coś może podeśle (nigdy sam nie kończę projektów, nie wyślę całości).

Mapa w dużej mierze nie robi różnicy na wersje, możesz ją robić na 8.6, a gdy skończysz i jednak mimo wszystko chciałbyś jednak postawić 10.98 to wystarczy przekonwertować i poprawić drobne błędy.

Służę pomocą w każdej sytuacji więc gdy mogę to pomogę.

#10 OFFLINE   Venuto

Venuto

Obywatel

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • 0 Podziękowało

Napisano 02 wrzesień 2019 - 22:38

Kurde kiedyś ktoś mi tłumaczył, że potrzebuje własną działalność na SMS Shop hmm.. mniejsza w to jeżeli może być sms bez tych "podatków"

Hahah no dobra kulturka przedwszystkim :D

Odezwę się na PW

#11 OFFLINE   Hibo

Hibo

Czeladnik

• Moderator
  • 48 postów
  • 4 Podziękowało
  • LokalizacjaPolska

Napisano 02 wrzesień 2019 - 23:18

Podatek dochodowy i tak będziesz musiał odprowadzić jeśli zarobisz tam X sumy.

Musisz dokładnie poczytać na ten temat do jakiejś sumy jesteś wolny od podatku.

Jak przejdziesz ponad tę sumę to będziesz musiał się rozliczyć "w pełni prawnie" lub ryzykować i siedzieć codziennie z myślą, że przyjdzie list.

#12 OFFLINE   Venuto

Venuto

Obywatel

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • 0 Podziękowało

Napisano 02 wrzesień 2019 - 23:26

Hmm będę o tym myślał gdy już postawie serwer w gotowości

Użytkownik Hibo edytował ten post 4 dni temu
//Zamykam. Powód: Temat nieodwiedzany/przedawniony.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych