Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox

@  Yeetro : (18 wrzesień 2019 - 19:07)

Jestesna gg czy tylko tutaj? :P

@  DenZ : (18 wrzesień 2019 - 18:45)

Mogę pomóc mi to rybka

@  Kernaut : (18 wrzesień 2019 - 18:21)

https://ots.org.pl/topic/193-germany-us-proxy-772-rookgaard-ots-torenaonline-start-280919/#entry530

Zapraszam na testy :)

@  Yeetro : (17 wrzesień 2019 - 21:39)

Denz moze chcesz pomoc przy ots? 8.6 real map z dodatkiem vipa / dodatkowych itemow i expowisk

@  DenZ : (14 wrzesień 2019 - 13:09)

Jak ogarnę sprawę z tymi botami to pojawi się discord.

@  Venuto : (12 wrzesień 2019 - 19:00)

Discord o wiele lepszy :P darmowy i bardziej funkcjonalny, mozna przesylac sobie przerozne pliki no ogolnie lepszy jest

@  Lucky Luke : (12 wrzesień 2019 - 18:47)

Być może teamspeak3 jak wszystko dobrze pójdzie ale to troche jeszcze trzeba poczekać :D

@  Venuto : (11 wrzesień 2019 - 22:03)

Yeetro

@  Venuto : (11 wrzesień 2019 - 22:03)

DenZ załóż forumowego discorda to możemy we 4-5 zrobić coś swojego :P oczywiscie ja mam chujowa wiedze ale jestem w tej chwili z Yeteroo na discordzie i kminimy co i jak :D

@  DenZ : (11 wrzesień 2019 - 22:00)

ja też się piszę

@  Kernaut : (11 wrzesień 2019 - 12:55)

Zapraszam, nowe ss'ki :)

@  Kernaut : (11 wrzesień 2019 - 12:55)

https://ots.org.pl/topic/193-germany-us-proxy-772-rookgaard-ots-torenaonline-start-280919/

@  Venuto : (10 wrzesień 2019 - 20:20)

Yeetro jak masz czas i chęci to spoko :P tworzę otsa pod 7.6 na silniku APO ale mapkę robię własną :P napisz na PW jak masz Discord to sie zgadamy. Co do ots 10/12 też nad tym myślałem także spoko można wszystko obgadać :D

@  Yeetro : (10 wrzesień 2019 - 19:26)

no Lucky kwestia dogadania czy 7.4 / 8.6 / 10+ :) ja preferuje te 3 klienty tibi

@  Lucky Luke : (10 wrzesień 2019 - 19:19)

Tez cos moge pomoc w wolnej chwili

@  Yeetro : (10 wrzesień 2019 - 19:07)

Venuto jak szukasz partnera do otsow to chetnie cos razem otworzymy

@  Yeetro : (10 wrzesień 2019 - 18:54)

Venuto najlepiej bylo by zrobic jakis ots 10 / 12 najbardziej teraz chodliwy towar :)

@  Venuto : (10 wrzesień 2019 - 18:33)

A tam pierdolenie :D zostaje przy 7.6 czyli nad tym nad czym siedzę od początku :P

@  Yeetro : (10 wrzesień 2019 - 15:40)

Ale wiesz zmiana zdania co 5min nie zadowoli graczy :) Postaw na jeden projekt i tego sie trzymaj nawet jak bys na poczatku nie uzyskal sporej liczby graczy. Wkoncu po czasie jak bys pracowal nad projektem ludzie by to dostrzegli i wbijali wieksza liczba :)

@  Venuto : (10 wrzesień 2019 - 13:13)

Weź xDD tutaj chodzi o dobro przyszłych graczy, żeby mieli gdzie grać i długo xD

Zdjęcie

[Germany] [US Proxy] [7.72] Rookgaard OTS Torena.online [Start 28.09.19]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kernaut

Kernaut

Przybysz

• Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 2 tygodni temu

utNHXHq.png

Wstęp
Poczułem ogromny ból dobiegający z okolic prawego ramienia, odruchowo chciałem na to spojrzeć gdy nagle uświadomiłem sobie, że nic nie widzę. Na dodatek nie byłem w stanie wykonać żadnego ruchu.
- Kernaut?! - uslyszałem w oddali głos brzmiący podobnie do świątynnego mnicha imieniem Cipfried.
Wewnętrznie poczułem się troche spokojniejszy i dzięki temu chyba odzyskałem pełną świadomość oraz kontrolę nad ciałem. Otworzyłem powoli oczy. Kilkadziesiąt czarnych plam świtało mi przed oczyma, gdzieś między nimi ujrzałem nie wysoką postać zmierzającą szybkim krokiem w moim kierunku. Przetarłem oczy lewą dłonią i przyjrzałem się ponownie. Dostrzegłem długą po kostki, brązową szate z kapturem. Wtedy już byłem pewny, że to Cipfried.
- Kernaut! Jak to możliwe? Ostatni raz Cie tu widziałem gdy miałeś zwój z 20 poziomem doświadczenia - powiedział mnich kucając przy mnie.
W tej chwili wróciła do mnie pamięć, już doskonale wiedziałem dlaczego i jak znalazłem się w świątynii. Momentalnie oprzytomniałem, oparłem lewą dłoń o posadzkę, a następnie podjąłem próbę wstania, mówiąc przy tym:
- Nie ma na co czekać, zorganizuj spotkanie z radą Rookgaard, nastały złe czasy! - kończąc zdanie stałem już o własnych siłach.

Spotkanie z radą
Zebranie odbyło się następnego dnia, zjawili się na nim: Erwin - przedstawiciel krasnoludów, Doreen - matka natury, przedstawicielka elfów, oraz Cipfried - mnich reprezentujący ludność miasta Torena. Prócz nich był tam obecny również obiekt całego zamieszania - Kernaut - człowiek nazywany Rookstayerem, nigdy nie chciał stanąc na przeciw wyroczni. Uważał, że jego przeznaczeniem jest Rookgaard.
Opowiedział on o tym co wydarzyło się tuż przed tym jak znalazł się w światyni. Prawdopodobieństwo, że Kernaut odrodzi się przed Cipfried'em było raczej znikome, gdyż do wczoraj posiadał on zwój ze 119 poziomem doświadczenia. Nikt nawet nie myślał, że ktoś jego pokroju może zostać pokonany w walce. A jednak. Z powieśći Kernauta wynikało, że natrafił on na miejsce, w którym dostrzegł tajemniczy portal o niesamowitej magicznej sile. W pewnym momencie z portalu zaczęły wybiegać ogromnej ilości monstrum, które kolejno zaczęły się rozbiegać, każdy w innym kierunku. Tak jakby miały wyznaczone zadania bądź cele do zrealizowania. Jeden z nich dostrzegł chowającego sie Kernauta, wyglądem nie przypominał on żadnego z monstrum, które dotychczas rookstayer spotkał na swej drodze. Był niesamowicie wysoki i dobrze zbudowany, przypominał trochę krzyżówkę człowieka z bykiem. Po chwili wpatrywania się ruszył w kierunku Kernauta, który natychmiast się podniósł i zaczął uciekać. Rookstayer podczas ucieczki odwrócił się i wtedy dostrzegł lecący w jego kierunku ogromny głaz, który już po chwili trafił go w ramię powodując przy tym upadek. Monstrum dobiegło do leżącej ofiary i bez zawachania zadało ostateczny cios. 
Oznaczało to, że Rookgaard jest w wielkim niebezpieczeństwie, co zresztą nie długo później potwierdziło się licznymi zgonami. Aby opanować sytuację trzy rasy postanowiły się zjednoczyć i zwalczyć nadciągające zło. Jedna z ras - krasnoludy zaoferowała dodatkowe schronienie w swoim mieście oraz doszkolenie w walce wręcz. Druga natomiast - elfy obiecała pomóc przy rozwoju umiejętności strzeleckich. Sama Torena zaś okrzykneła Kernauta królem, licząc że poprowadzi on ich do walki ze złem. Jak na króla przystało Kernaut zaczął od gwałtownych zmian. Zamknął komnatę z wyrocznią oznajmiając, że nikt się stąd nie ruszy, dopóki Rookgaard znów nie stanie się bezpieczny.

Server Website/AAC:

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

<<Create your account now!>>
Server Address: torena.online
Hosted in Germany with US proxy
Server port: 7171
Client protocol: 7.72
START DATE: 28/09/19
IFTQ1mt.png

Spells
Chcąc odróżnić się trochę od typowych serverów Rookgaard, postanowiliśmy że wprowadzimy do użytku czary. Będą one do zdobycia w postaci recept, które następnie należy wymienić na interesujące Nas zaklęcie. Same recepty zdobywać będziemy poprzez wykonywanie questów. Aktualnie na Torenie znajdują się cztery podstawowe recepty plus trzy po wybraniu drogi rozwoju (o tym niżej).

Lista Recept:
-Light Recipe 
-Greater Light Recipe
-Light Healing Recipe
-Antidote Recipe
+ trzy (czytaj niżej).

8yJN2qJ.png
Jak zapewnie wszyscy wiedzą, na Rookgaard nie ma możliwości wybrania profesjii. Chcąc urozmaicić rozgrywkę, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dwóch nowych miast, a co za tym idzie, dwie nowe drogi rozwoju. 
Pierwszym miastem jest Dwarven City, gdzie rozwiniemy umiejętności walki wręcz (club, axe, sword), a także zdobędziemy możliwość uzyskania Berserk Recipe (czar exori).
Drugim miastem jest Elven City, który odpowiada za rozwój umiejętności strzeleckich (distance fighting), prócz tego mamy możliwość zdobycia Poisoned Arrow Recipe oraz Fire Arrow Recipe (czary na wytwarzanie strzał).

Ważne! Wybierając jedną z dróg rozwoju nie będziemy mogli skorzystać z drugiej opcji! Dlatego warto dobrze się zastanowić w jaki sposób chcemy rozwijać swoją postać.

m3jS4s4.png
Nasza mapa to przerobiony Rookgaard 7.72
Aktualnie waży ona ponad 6mb i jest ciągle rozwijana. W chwili obecnej znajdują się na niej trzy miasta. Miasto głowne - Torena, Dwarven City oraz Elven City.
Prócz tego znajdziecie wiele ciekawych questów oraz zaskakujących expowisk.

WVaDeUQ.png

QbVzE1m.png

uJA9fTt.png

KEU9MbG.png

OZtOevg.png

rknYXe9.png

Nasz zespół aktualnie składa się z trzech osób.

Mateusz "Kernaut" znany także jako Kurtos. Lat 24, pochodzi z Poznania, natomiast obecnie zamieszkały w UK. Z zawodu pracownik socjalny. Głowny założyciel oraz pomysłodawca servera Torena. W początkowej fazie odpowiedzialny za mapę oraz warstwę tekstową (questy, npc itp).

Michał "Gubihe", lat 29, z Białegostoku. Szczęśliwy ojciec, z zawodu programista back-endu. Na Torenie odpowiedzialny za warstwę techniczną - działanie strony oraz serwera.

Kacper "Liinek", na forach znany jako "kacperciu". Lat 22, z Gliwic. Z zawodu informatyk. Na serverze odpowiedzialny za mapę.

#2 OFFLINE   Venuto

Venuto

Obywatel

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2 tygodni temu

O proszę :D może wbije jak nie zapomnę :P

#3 OFFLINE   Kernaut

Kernaut

Przybysz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano Tydzień temu

Zapraszam do tworzenia postaci. Konta, które zostaną utworzone w okresie 01.09 - 28.09 będą brały udział w losowaniu. Do wygrania między innymi house scroll. 

#4 OFFLINE   DenZ

DenZ

Administrator

• Administrator
  • 86 postów
  • GG::13172999
  • LokalizacjaPolska

Napisano Tydzień temu

Takiej zapowiedzi dawno nie widziałem ;o

#5 OFFLINE   Kernaut

Kernaut

Przybysz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano Tydzień temu

To i tak jest oklepana wersja, ze względu na Wasze limity co do ilości zdjęć. 

Zachęcam do tworzenia kont :)

#6 OFFLINE   Kernaut

Kernaut

Przybysz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano Tydzień temu

Kilka nowych ss'ów:

I4wGeoR.png

KJj3eHl.png

WpsqdWR.png

1tvkbtC.png

hgbp7en.png

xYIvzBq.png

No i tradycyjnie, zapraszam na discord:

sInt15N.gif

#7 OFFLINE   Venuto

Venuto

Obywatel

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano Tydzień temu

Grywalnie :) gdyby nie to, że zajmuje się własnym projektem to bym wbił bo też myślałem nad rookiem pod 7.6

#8 OFFLINE   Yeetro

Yeetro

Przybysz

• Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano Tydzień temu

Przypomina mi to Best Hunter otsa :)

#9 OFFLINE   Kernaut

Kernaut

Przybysz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano Tydzień temu

Przypomina mi to Best Hunter otsa :)

Nie słyszałem o takim serverze  :P 

Zachęcam do zostawienia Like na Naszej stronie fb:

#10 OFFLINE   Kernaut

Kernaut

Przybysz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 3 dni temu

Test server otwarty. Zapraszam wszystkich, chętnych potestować :)

sInt15N.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych